WYMIANA SZYB SAMOCHODOWYCH

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

KLIMATYZACA

AKUMULATORY

Naprawa szyb

W niektórych sytuacjach uszkodzona szyba samochodowa wcale nie musi być wymieniana. Wystarczy bowiem tylko dokonać stosownych napraw. Ma to ogromne znaczenie zarówno dla estetyki, jak i bezpieczeństwa użytkowników auta i innych uczestników ruchu. Przede wszystkim jednak odpowiednio szybko podjęte kroki chronią szybę przed dalszym pękaniem, a tym samym – właściciela samochodu przed większym wydatkiem, związanym z jej wymianą.

Takiej regeneracji jednak nie powinno zlecać się osobom, które nie mają doświadczenia w tym zakresie. Jeśli zaś szukasz specjalistów od naprawy szyb samochodowych – skorzystaj z możliwości, jakie daje AutoGlass. Działamy na terenie Radzichowy koło Żywca i tam też mieści się nasz warsztat. Wiele usług możemy jednak zrealizować także na miejscu u klienta. Wówczas zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami, aby ustalić szczegóły usługi.

Jaka szyba nadaje się do naprawy? Przede wszystkim uszkodzenie nie powinno przekraczać średnicy 22 mm. W przypadku większych pęknięć najprawdopodobniej konieczna będzie wymiana. Istotne jest również jego położenie na szybie. Jeśli znalazło się w odległości mniejszej niż 10 cm od krawędzi szkła, wówczas naprawa nie będzie możliwa.

Cennik

Chcesz wiedzieć więcej? Zastanawiasz się, czy w przypadku Twojego auta da się dokonać naprawy? Skontaktuj się z nami! Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie, w myśl zasady, że po transakcji obie strony powinny być zadowolone. Udzielimy Ci wszelkich informacji, a jeśli zdecydujesz się na nasze usługi – zagwarantujemy najlepsze ceny za nie.

PRZED PO

Przed naprawą szyby
Po naprawie szyby

KONTAKT

AutoGlass

34-381 Radziechowy ul. Nowa 1335

autoglassradziechowy@op.pl

515-517-618

Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota od 8:00 do 13:00

Call Now Button