WYMIANA SZYB SAMOCHODOWYCH

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

SERWIS I NAPRAWA KLIMATYZACJI SAMOCHODOWEJ

AKUMULATORY

Regeneracja reflektorów

Bardzo często zły stan lamp samochodowych jest bagatelizowany przez użytkowników. Jest to niestety bardzo poważny błąd, gdyż to od ich sprawności zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych użytkowników ruchu. Obok przepalonych żarówek, najczęstszym problemem z reflektorami samochodowymi jest ich matowienie lub żółknięcie. Z reguły jest to wynikiem działania słońca oraz piasku, które niszczą pierwszą warstwę plastikowej lampy. Proces ten jest w zasadzie naturalny i w początkowych stadiach nie ma większego wpływu na strumień światła. W późniejszym czasie potrafi on jednak skutecznie ograniczyć sprawność świateł, co zresztą bardzo szybko zauważymy nocą. Oświetlenie drogi będzie zdecydowanie słabsze, a jasność – ograniczona. W takiej sytuacji konieczna jest naprawa reflektorów, którą można wykonać w zasadzie na dwa sposoby:

  • poprzez wymianę całej zużytej lampy na nową;
  • poprzez profesjonalną regenerację i polerowanie reflektorów.

Co warte podkreślenia, drugie z wymienionych rozwiązań jest o wiele tańsze i pozwala na odzyskanie pełnej sprawności lamp samochodowych. Niestety jednak wymaga ono wykorzystania specjalistycznych środków i fachowego przeprowadzenia całego procesu. Rozpoczyna się on od szlifowania zewnętrznej powierzchni zużytych reflektorów, po której następuje ich polerowanie i w efekcie przywrócenie ich transparentności. Co ważne, podczas prac wykorzystujemy opracowany przez nas specjalny preparat, którego użycie pozwala na stworzenie nowej warstwy ochronnej na polerowanej lampie – której trwałość gwarantujemy! Jest to bardzo istotne, gdyż wiele dostępnych na rynku środków i metod czyszczenia daje tylko chwilowy efekt, po którym problem nawraca.

Jeśli więc reflektory Twojego samochodu są żółte, zmatowione lub ich przejrzystość jest zaburzona w inny sposób, to koniecznie powinieneś skorzystać z pomocy naszej firmy. Przy użyciu podobnych metod możemy przywrócić do pełnej używalności także inne powierzchnie z poliwęglanu, takie jak: kaski, szybki kasków, szyberdachy itp. Działanie to z kolei pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z całościową wymianą zużytych elementów. Z racji lokalizacji, usługi polerowania i regeneracji reflektorów samochodowych kierujemy przede wszystkim do kierowców z Żywca i okolicznych miejscowości. Z chęcią pomożemy także osobom z innych miast i rejonów kraju. Przekonaj się sam, jak dobrze mogą świecić lampy nawet w starym aucie!

PRZED PO

Czyszczenie reflektorów samochodowych Żywiec
Naprawa reflektorów samochodowych Żywiec
Polerowanie lamp samochodowych Żywiec
Regeneracja lamp samochodowych Żywiec

KONTAKT

AutoGlass

34-381 Radziechowy ul. Nowa 1335

autoglassradziechowy@op.pl

515-517-618

Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota od 8:00 do 13:00

Call Now Button