WYMIANA SZYB SAMOCHODOWYCH

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

KLIMATYZACA

AKUMULATORY

Czyszczenie, regeneracja reflektorów, polerowanie lamp samochodowych – Żywiec

Bardzo często zły stan lamp samochodowych jest bagatelizowany przez użytkowników. Jest to niestety bardzo poważny błąd, gdyż to od ich sprawności zależy bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów i innych użytkowników ruchu. Obok przepalonych żarówek, najczęstszym problemem z reflektorami samochodowymi jest ich matowienie lub żółknięcie. Z reguły jest to wynikiem działania słońca oraz piasku, które niszczą pierwszą warstwę plastikowej lampy. Proces ten jest w zasadzie naturalny i w początkowych stadiach nie ma większego wpływu na strumień światła. W późniejszym czasie potrafi on jednak skutecznie ograniczyć sprawność świateł, co zresztą bardzo szybko zauważymy nocą. Oświetlenie drogi będzie zdecydowanie słabsze, a jasność – ograniczona. W takiej sytuacji konieczna jest naprawa reflektorów, którą można wykonać w zasadzie na dwa sposoby:

  • poprzez wymianę całej zużytej lampy na nową;
  • poprzez profesjonalną regenerację i polerowanie reflektorów.

Co warte podkreślenia, drugie z wymienionych rozwiązań jest o wiele tańsze i pozwala na odzyskanie pełnej sprawności lamp samochodowych. Niestety jednak wymaga ono wykorzystania specjalistycznych środków i fachowego przeprowadzenia całego procesu. Rozpoczyna się on od szlifowania zewnętrznej powierzchni zużytych reflektorów, po której następuje ich polerowanie i w efekcie przywrócenie ich transparentności. Co ważne, podczas prac wykorzystujemy opracowany przez nas specjalny preparat, którego użycie pozwala na stworzenie nowej warstwy ochronnej na polerowanej lampie – której trwałość gwarantujemy! Jest to bardzo istotne, gdyż wiele dostępnych na rynku środków i metod czyszczenia daje tylko chwilowy efekt, po którym problem nawraca.

Jeśli więc reflektory Twojego samochodu są żółte, zmatowione lub ich przejrzystość jest zaburzona w inny sposób, to koniecznie powinieneś skorzystać z pomocy naszej firmy. Przy użyciu podobnych metod możemy przywrócić do pełnej używalności także inne powierzchnie z poliwęglanu, takie jak: kaski, szybki kasków, szyberdachy itp. Działanie to z kolei pozwoli na zwiększenie bezpieczeństwa przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów związanych z całościową wymianą zużytych elementów. Z racji lokalizacji, usługi polerowania i regeneracji reflektorów samochodowych kierujemy przede wszystkim do kierowców z Żywca i okolicznych miejscowości. Z chęcią pomożemy także osobom z innych miast i rejonów kraju. Przekonaj się sam, jak dobrze mogą świecić lampy nawet w starym aucie!

PRZED PO

Czyszczenie reflektorów samochodowych Żywiec
Naprawa reflektorów samochodowych Żywiec
Polerowanie lamp samochodowych Żywiec
Regeneracja lamp samochodowych Żywiec

KONTAKT

AutoGlass

34-381 Radziechowy ul. Nowa 1335

autoglassradziechowy@op.pl

515-517-618

Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota od 8:00 do 13:00

Call Now Button