WYMIANA SZYB SAMOCHODOWYCH

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

KLIMATYZACA

AKUMULATORY

Wymiana szyb samochodowych Żywiec

Czy wiesz, że za uszkodzoną szybę w aucie mogą odebrać Ci dowód rejestracyjny? Choć jest projektowana z myślą o tym, by przetrwać długie lata i w razie czego nie pękać na raniące kierowcy i pasażerów drobiny, to jej uszkodzenia mogą mocno rzutować na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu. Dlatego, kiedy tylko doszło do zdarzenia, w którym ucierpiała szyba w aucie – nie wahaj się i skorzystaj z pomocy fachowców.

Nasza firma od lat zajmuje się profesjonalną wymianą szyb samochodowych. Siedziba AutoGlass mieści się na terenie Radziechowy, koło Żywca, gdzie obsługujemy klientów z całej okolicy. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy przykładają dużą uwagę do profesjonalnego wykonania usługi. W posiadanym przez firmę asortymencie części znajdują się wyłącznie produkty renomowanych producentów. Dzięki temu, korzystając z naszej oferty, masz pewność, że nowa szyba w aucie spełnia najwyższe standardy jakości. Przykładamy też dużą uwagę do terminów. Dbamy o to, aby wymiana, czy to w pojeździe osobowym, dostawczym czy ciężarowym, przebiegła szybko i sprawnie. Taką pracę usprawniają nowoczesne narzędzia, jakimi dysponują fachowcy AutoGlass.

Jeśli więc szukasz firmy w Żywcu, której specjalizacją jest wymiana szyb samochodowych – zgłoś się do nas. Gwarantujemy profesjonalną obsługę. Masz pytania i chciałbyś najpierw uzyskać odpowiedzi? Zastanawiasz się, czy byłaby możliwa naprawa bez konieczności wizyty w naszym warsztacie? Zadzwoń lub napisz maila! Chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie, związane z prezentowanymi usługami. Proponujemy również atrakcyjne rabaty i zawsze udzielamy gwarancji na wykonane prace.

KONTAKT

AutoGlass

34-381 Radziechowy ul. Nowa 1335

autoglassradziechowy@op.pl

515-517-618

Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota od 8:00 do 13:00

Call Now Button