WYMIANA SZYB SAMOCHODOWYCH

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

KLIMATYZACA

AKUMULATORY

Przyciemnianie szyb

Podczas oklejania nie demontujemy szyb z pojazdu.

Pracujemy na foliach produkcji amerykańskiej firm GLOBAL i CLASSIC.

Folie posiadają zewnętrzną warstwę SR, odporną na zarysowania, posiadają atest ISIC (Instytut Szkła i Ceramiki w Krakowie) 

7-letnia gwarancja producenta, folie nie tracą koloru i dodatkowo zatrzymują do 100% szkodliwych promieni ultrafioletowych, co chroni wnętrze samochodu przed wyblaknięciem i spękaniami. 

Zanim zdecydujemy się okleić szyby folią należy zapoznać się z przepisami oraz zastanowić się nad celowością tego przedsięwzięcia.

Przyciemnianie szyb Żywiec

Warto wiedzieć:

  • Należy pamiętać, przy zmniejszonej przejrzystości powietrza ( opady atmosferyczne, mgła, zamglenia czy pora wieczorowo nocna) każde przyciemnienie szyb powoduje pogorszenie widoczności co sprzyja powstaniu realnego zagrożenia w ruchu drogowym.
  • Przepisy bezwzględnie zabraniają przyciemniania szyby przedniej czołowej oraz bocznych
    przednich wprowadzając minimalną przepuszczalność światła
  • Szyba czołowa przepuszczalność nie mniejsza niż 75% potwierdzona homologacją
  • Szyby boczne przednie przepuszczalność nie mniejsza niż 70 % potwierdzona homologacją Szyby te mogą być przyciemniane jedynie przez producenta, gdyż nie ma możliwości przeprowadzenia badań na zgodność z wymaganiami Regulaminu R43 ECE na próbkach jednostkowych.
  • Przepisy zezwalają natomiast przyciemniać pozostałe szyby lecz tylko pod warunkiem iż pojazd wyposażony jest w dwa lusterka zewnętrzne (prawe i lewe).
  • Za przyciemnianie szyb przednich bocznych i czołowej policjant zatrzyma dowód rejestracyjny oraz może nałożyć grzywnę w wysokości do 500 zł.

KONTAKT

AutoGlass

34-381 Radziechowy ul. Nowa 1335

autoglassradziechowy@op.pl

515-517-618

Zapraszamy: poniedziałek - piątek 8:00 - 18:00, sobota od 8:00 do 13:00

Call Now Button